רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

אודות


 עורך דין פלילי
עו"ד הוא עורך דין פלילי הידוע במחויבותו הרבה וברגישותו לזכויות האזרח ולזכויות האדם באשר הן. הוא החל לעסוק במשפט הפלילי בשנת 2007, כשאת התמחותו השלים במשרד עורכי דין בועז קניג ושות'. את משרדו העצמאי הקים בשנת 2011. עם לקוחותיו נמנים חשודים, נאשמים, חיילים וקטינים מכל קצוות האוכלוסייה – החל מאזרחים נורמטיביים שהסתבכו בפלילים לראשונה, וכלה בראשי ארגוני פשע ובבני משפחתם.

התיקים הפליליים המורכבים שבהם הוא מטפל, עוסקים בנושאים הבאים: חבלות חמורות, עבירות רצח, עבירות רכוש, עבירות סמים, עבירות צווארון לבן ועוד. כמו כן, הוא פועל נמרצות למיצוי הדין גם נגד משטרת ישראל – מגיש תלונות למח"ש ולמבקר המדינה, ודורש לפתוח בחקירה במקרים הדורשים זאת.
טיפול מהיר ויעיל
ברשותו של עו"ד ניסיון רב בייצוג נאשמים וחשודים בכל הערכאות – בית משפט השלום, בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון. הוא מקפיד לטפל בכל תיק, חמור ככל שיהיה, ביעילות ובמהירות, לפני שיבשיל לכתב אישום. באופן זה ניתן לסגור את התיק עם פסקי דין מינוריים. לדוגמה, הוא מבין עורכי הדין הבודדים החתומים על פסק דין של מאסר על-תנאי בלבד בעבירה של אחזקת נשק.
ליווי מקיף וצמוד
עו"ד מעניק ללקוחותיו יחס אישי לאורך כל הדרך. הוא מכין ומדריך אותם לקראת הליכי החקירה הפלילית ובמהלכם, מלווה אותם בתקופת המעצר ופועל לשחרורם בערובה עד לתוצאה הסופית בבית המשפט. כמו כן, הוא דוגל במענה מיידי לכל לקוח וזמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
המאבק ללגליזציה של קנביס
נושא זה נמצא בראש מעייניו של עו"ד , המשמש כפעיל חברתי בכל הקשור למאבק להכרה בצמח הקנביס כצמח מרפא, ולהוצאתו מפקודת הסמים המסוכנים. במסגרת פעילותו הוא הוזמן לנאום ב- 2 עצרות בנושא קנביס בכיכר-רבין.

למידע נוסף ולייעוץ משפטי בתחום הפלילי, צרו קשר עם עו"ד משפט פלילי.